Prezenty do wnętrz vintage – propozycje

paź
2015
26

dodany przez w Styl Vintage

Wnętrza Vintage dodatki

Styl vintage już dawno znalazł swoje miejsce, szczególnie w świecie mody- sukienki stylizowane na te z minionych epok podbiły serce pań. Popularnością cieszy się również w domowym zaciszu- dodatki w tym stylu dodadzą unikalnego charakteru każdemu wnętrzu. Doskonale nadają się na prezent- każdy miłośnik ucieszy się z podarunku nawiązującego do jego ukochanego stylu. Warto pamiętać, że przedmioty z ostatniego ćwierćwiecza uznawane są za te w stylu vintage.

Gdzie szukać?

Chcesz podarować bliskiej osobie czy znajomemu coś w stylu vintage, a nie wiesz gdzie szukać? Nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniej rzeczy- sklepy, zarówno internetowe, jak i stacjonarne, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i w swoim asortymencie mają produkty stylizowane na te z dawnych epok. Stare rzeczy można również wyszukiwać na pchlich targach- można wynaleźć na nich prawdziwe perełki. W poszukiwaniu odpowiedniego podarunku warto przejrzeć strych i piwnice, swoje czy rodziców albo babci- a nuż znajdzie się w nich cudowne cacko, które sprawi znajomemu nieukrywaną radość.

Co można podarować?

Mogą to być przede wszystkim meble- komody, sofy, szafy, ale też lampy, ramki ze starymi zdjęciami, czy drobne bibeloty. Jako prezent doskonale sprawdzą się:

 • plakaty, afisze, pierwsze reklamy- dodadzą każdemu wnętrzu niecodziennego klimatu;
 • ramki ze starymi zdjęciami, do kupienia tutaj,
 • obite skórą kufry lub walizki;
 • meble- to może okazać się bardzo kosztownym podarunkiem, jednak wcale nie musi. Wyszukanie odpowiedniego stolika czy sofy może zabrać sporą ilość czasu, ale niesamowite perełki, często za niewielkie pieniądze można znaleźć na garażowych wyprzedażach czy na własnym strychu;
 • poduszki, zasłony czy narzuty- z pewnością wzbudzą zachwyt miłośnika stylu vintage, poza tym będą praktyczne- dzięki narzucie ulubiona sofa przyjaciela nie straci charakterystycznego uroku, a nadal będzie miała unikalny, stary styl.
 • Przy poświęceniu odpowiednio dużej ilości czasu i przeglądaniu ofert na bieżąco można znaleźć prawdziwą perełkę, jeśli jednak do urodzin znajomego nie pozostało ci zbyt wiele czasu- spokojnie w sklepie również znajdziesz coś, co będzie wystylizowane na styl vintage, a znajomy i tak z pewnością będzie zachwycony kolejnym zbiorem w kolekcji.

  Dodatki vintage

  Tags: , ,

  Zostaw komentarz