Pomysły na pakowanie prezentów

wrz
2014
18

dodany przez w Styl skandynawski

diy pakowanie prezentów

Podobno pięknie zapakowany prezent to już połowa sukcesu. Dzisiaj zatem troszkę w temacie pakowania, czasem po prostu brakuje pomysłów. Nie wiele jednak trzeba, aby ładnie zapakować prezent, wystarczy szary papier i sznurek jutowy oraz trochę wyobraźni. W zależności od okazji na jaką potrzebujemy prezent, do pakowania używamy rzeczy, które się kojarzą z tą okolicznością. Własnoręcznie zapakowany prezent sprawi radość pakującemu i obdarowanemu.

Elegancko zapakowany prezent możesz zrobić przy użyciu zwykłych serwetek stołowych oraz szarego papieru, który kupisz na każdej poczcie. Zobacz poniższy kurs. Prawda, że efekt jest powalający?

diy pakowanie prezentów

pakowanie prezentów

diy pakowanie prezentów

Nie wiesz jak spakować prezent dla ukochanej osoby? Nic prostszego z ziemniaka wytnij serduszko i użyj go jako stempla. Tak zapakowany prezent będzie fajnym pomysłem na Walentynki.

pakowanie prezentów walentynki

pakowanie prezentów walentynki

Chyba najwięcej prezentów pakujemy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystaj otaczającą naturę i ozdób prezent szyszkami, jemiołą, gałązkami świerkowymi. Zrób samemu wełniane pompony, to nie zajmuje wiele czasu. A z pewnością rodzina i goście docenią takie prezenty.

pakowanie prezentów pomysł pompony

pakowanie prezentów pompony

pakowanie prezentów święta

pakowanie prezentów świątecznych

pakowanie prezentów święta


Źródła:
vouchercodes.co.uk
wix.com
pinterst.com
home-deco.haiacasa.ro
buzzdecor.com

Tags: , , , , ,

Zostaw komentarz