Nowoczesne dekoracje ścian.

maj
2015
28

dodany przez w Ściany

dekoracje-scian

Urządzając własne „Em”, każdy właściciel chce, aby jego „4 kąty” wnętrze było ponadczasowe, interesujące dla gości. Zatem każdy stara się zachwycić niebanalnym dodatkiem, ozdobą, kolorem. Niektórzy stawiają na rozwiązania praktyczne i jednocześnie, takie, które nie wymagają sporego nakładu pracy, takie jak ciekawa aranżacja i dekoracja ścian. Nieskomplikowane, a jednak nadające całości wyjątkowy charakter.

Idealny dobór dekoracji ściennych

Jednak powstaje trudne pytanie, co wybrać, na co się zdecydować, przecież obecnie wybór tego typu pomysłów jest olbrzymi i laik może się pogubić w gąszczu ofert, zarówno tych znajdujących się w sklepach stacjonarnych, jak i umieszczonych na witrynach sklepów internetowych, takich jak np. www.Mybaze.com.

Poroże w salonie, czyli polowanie na niebanalną ozdobę

Oczywiście największą popularnością, wśród tego typu dodatków są wciąż wszelkiego rodzaju obrazy, grafiki, abstrakcje czy pejzaże. Na cokolwiek się zdecydujemy, istotne jest przede wszystkim, aby dzieło współgrało z reszta otoczenia. Inne dzieło umieścimy w salonie, a inne w kuchni, dużym zainteresowaniem cieszą się ozdobne napisy, często odzwierciedlające niebanalne poczucie humoru.  Inspirującym pomysłem na dekorację ścian są także ozdobne półki na książki czy inne bibeloty. Ich kształty dalece odbiegają od standardowych, klasycznych form, dzięki czemu wnoszą do wnętrza powiew świeżości i nowoczesności. Osoby mające charakter zdobywcy, z pewnością zainteresują się dekoracja w postaci poroża, tego typu dodatek zawsze robi wrażenie i prezentuje się imponująco.

Powiesić, namalować, wkręcić…. i zmienić, czyli zalety nowoczesnych dekoracji ścian.

Decydując się na konkretna propozycje, warto przede wszystkim skupić się na materiale z którego wykonana jest dana ozdoba, czy pasuje ona do wnętrza, w którym ma się znaleźć.  Istotna jest także gama kolorystyczna, która nada pomieszczeniu ostateczny „szlif”.  Nie wystarczy pomalowanie ścian na wybrany odcień. To właśnie stylowe dodatki, napisy, obrazy, elementy dekoracyjne tworzą idealną, harmonijną całość z pozostałym wystrojem pomieszczenia. Ich niewątpliwą zaleta jest również to, że gdy się nam znudzą bardzo łatwo jest je zmienić na inny model. Warto zatem pobudzić fantazję i „gołe” ściany ozdobić wyjątkową dekoracją, która zachwyci gości i nada całości niebanalny smak, tworząc ciekawą aranżację. 

Tags: , , ,

Zostaw komentarz