Naprawa i produkcja palet
2016

Profesjonalnie wyprodukowane palety są wytrzymałe i gotowe na użycie nawet w ekstremalnych warunkach również jako materiał na meble ogrodowe. Firma musi sobie jednak zdawać sprawę, że również błyskawiczna i bezproblemowa naprawa palet jest kluczem do zdobycia zaufania klientów i trwałości mebli ogrodowych z których one powstają.
Produkując palety własny tartak to podstawa
Naprawa lub produkcja palet jest możliwa dzięki posiadaniu przez firmę profesjonalnego tartaku, dzięki czemu produkcja i poprawki są możliwe już na etapie doboru i przygotowania deski. Świadomość, po jakie deski sięgać, to absolutna podstawa działania w ramach najwyższych branżowych standardów. Mocno i solidnie wykonane palety na pewno w przyszłości znajdą zastosowanie jako meble ogrodowe oto przykład z bloga firmy PPHU Horse http://www.pphuhorse.pl/meble-z-palet/.
Profesjonalna linia produkcji to mocne palety
Naprawa palet, sprzedaż trocin, produkcja palet – te wszystkie usługi łączą się w ramach profesjonalnej linii przystosowanej do przygotowania klientowi indywidualnego zamówienia w dowolnym rozmiarze.
Zużyte palety są biodegradowalne i przyjazne środowisku. Przyjęcie zagranicznych standardów to możliwość świadczenia usług, takich jak produkcja i naprawa palet, na najwyższym poziomie, docenianym w międzynarodowej branży handlowej i transportowej.
A może ty też chcesz produkować palety?
Szukasz sposobu na biznes i zainteresowała Cię produkcja palet? W takim razie z pewnością masz świadomość, że konieczna będzie inwestycja w sprzęt. Jaki jest jej koszt i jakie narzędzia należy zakupić, aby produkcja palet była możliwa?
Zasadniczo palety powstają na 2 sposoby – manualnie lub automatycznie. Z oczywistych względów ręczne zbijanie palet trwa o wiele dłużej niż taśmowa produkcja, ale jest znacznie tańsze, bo nie wymaga inwestycji w linię produkcyjną.
Ceny sprżetu narzędzi do produkcji i naprawy palet
Nie znacznie to jednak, że manualna produkcja palet jest tania, ponieważ wymaga kupna specjalistycznych narzędzi, takich jak pilarka wielotarczowa (koszt 10-15 tys. zł), wielopiła (2-3 tys. zł) czy gwoździarka pneumatyczna (3-5 tys. zł). Łatwo więc policzyć, że manualna produkcja palet to inwestycja rzędu ok. 15-20 tys. zł. W ten sposób mają profesjonalny sprzęt możemy produkować palety w rożnym rozmiarze.
Zobacz przykładowe rozmiary produkowanych palet przez polskiego producenta http://www.pphuhorse.pl/produkcja-palet-jednorazowych.html
Znacznie większym wydatkiem jest stworzenie linii produkcyjnej, w ramach której każdego dnia w sposób całkowicie zautomatyzowany powstaje tysiące palet. Aby tego typu produkcja palet została uruchomiona, należy przygotować się na wydatek nawet kilkuset tys. zł.
Najnowsze komentarze