Meble z palet do ogrodu

sie
2014
04

dodany przez w Ogród

komplet

Meble z palet stają się coraz bardziej popularne. Niski koszt wykonania, niesamowity wygląd oraz satysfakcja z samodzielnego przygotowania są ich główną zaletą. Wiele osób decyduje się wykorzystać palety jako meble do ogrodu. W tym artykule postaramy się wam przybliżyć tą tematykę oraz zainspirować do ożywienia swojego ogrodu, dzięki czemu jeszcze przyjemniej będziecie mogli spędzić wakacje nie oddalając się od własnego domu.

Podwieszany stolik z palet

Podwieszany stolik może okazać się niezwykle praktycznym elementem w Twoim ogrodzie. Jego wykonanie nie jest bardzo pracochłonne, a zamontowanie go w odpowiednim miejscu sprawi, że praca w ogrodzie stanie się czystą przyjemnością. Bez wątpienia świetnie sprawdzi się jako stolik na akcesoria ogrodowe takie jak nożyce do podcinania liści, doniczki, rękawice, a nawet odżywki do kwiatów.

stolik z palet

Leżaki z palet

Słońce i przydomowy ogród. Czego chcieć więcej? Jeżeli chcesz, aby wypoczynek w ogrodzie stał się jeszcze bardziej przyjemny zbuduj praktyczne leżaki. Ich wykonanie nie zajmuje dużo czasu, a relaks ze swoją drugą połówką i wylegiwanie na słońcu sprawi, że nie będziecie chcieli wracać do domu. Pamiętaj, aby dobrze wyszlifować palety.

leżaki z palet

Hamak z palet

Hamak wykonany z palet nie tylko pozwoli Ci się odprężyć po pracy ale także wprawi w zachwyt sąsiadów i wszystkich, którzy go zobaczą. Jego wykonanie jest jednak dosyć pracochłonne i wymaga większego zaangażowania. Oprócz samej konstrukcji, będziesz potrzebował także lin, aby go zawiesić (lub jakiegoś ozdobnego łańcucha) oraz miękkiego materaca. Pamiętaj także o tym, że niezbędne jest odpowiednie miejsce.

hamak z palet

Huśtawka z palet

Huśtawka z palet sprawi radość nie tylko dzieciom ale także na Twojej twarzy pojawi się uśmiech, gdy będziesz mógł wygodnie usiąść i delikatnie się pobujać. Jej wykonanie jest dosyć proste i nie zajmie Ci dużo czasu. Trzeba jednak pamiętać o solidnym szkielecie oraz odpowiednich haczykach i łańcuchach.

huśtawka z palet

Komplet ogrodowy z palet

Komplet ogrodowy składający się z siedziska oraz praktycznego stolika wykonany z palet będzie miejscem, na którym spędzisz sporo czasu. Niezastąpiony podczas picia kawy z przyjaciółmi. Jedząc śniadanie w ciepły, letni poranek poczujesz magię swojego ogrodu, a widok roślin sprawi, że nabierzesz chęci do życia i naładujesz swoje baterie na cały dzień.

komplet wypoczynkowy z palet

Zostaw komentarz